Microsoft Access + SQL

Szkolenia zamknięte

Oferujemy także szkolenia w formule zamkniętej, organizowane w lokalizacji OPENMIND lub siedzibie Zamawiającego. Cena ustalana jest indywidualnie, program szkolenia dobierany jest dla każdej grupy oddzielnie, firma OPENMIND może także zapewnić notebooki dla uczestników szkolenia.

telefon: 791 141 119

email: openmind@openmind.pl

lub przejdź do formularza kontaktowego

Access Podstawy


Jeżeli chciałbyś używać programu Microsoft Access, szkolenie to dostarczy Ci umiejętności pozwalających na stosowanie baz danych dla własnych celów. Nauczysz się jak tworzyć tabele, jak wpisywać do nich informacje poprzez formularze, jak uzyskiwać odpowiedzi na interesujące Cię pytania za pomocą kwerend, jak drukować informacje na raportach.

Access Średniozaawansowany


Szkolenie przeznaczone dla osób posługujących się programem Access, chcących odkryć wiele przydatnych funkcji umożliwiających jego skuteczne użycie lub wyrównać luki w wiadomościach na temat użycia baz danych. Nauczysz się: projektowania baz danych, kwerend wybierających, kwerend akcji, konstrukcji złożonych formularzy i raportów, korzystania z danych zewnętrznych i makr.

Access Zaawansowany


W trakcie szkolenia uczymy języka Visual Basic w Microsoft Access oraz jego użycia przede wszystkim do operacji na bazach danych (standard DAO). Uczestnicy zapoznają się także z tworzeniem złożonych formularzy i raportów, projektowania i dystrybucji samodzielnych aplikacji a także praktycznych metod dostępu do innych programów (Outlook, Word).

Język SQL


Szkolenie dla osób zainteresowanych językiem SQL, które chcą poznać lub poszerzyć swoje umiejętności w zakresie tworzenia zapytań w języku SQL i Transact-SQL (T-SQL), między innymi dla: analityków, projektantów raportów, projektantów i programistów baz danych. W trakcie szkolenia wprowadzamy wszystkie polecenia SQL niezbędne w codziennej pracy.

Język SQL Zaawansowany


Szkolenie przeznaczone dla osób posiadających już wiedzę z zakresu wykorzystywania języka SQL. W trakcie szkolenia wprowadzamy zaawansowane elementy języka SQL, m.in. pisanie własnych funkcji tablicowych i skalarnych oraz tworzenie procedur składowanych.