Obniżone ceny szkoleń

Przypominamy, że w Nowym 2018 roku dalej obowiązują obniżone ceny na większość z naszych szkoleń. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej

Excel Analiza Danych

Zapraszamy na nasze nowe szkolenie Excel Analiza Danych. Poświęcone jest analizie danch za pomocą tabel przestawnych i PowerPivot oraz ich prezentacji w PowerView i PowerMap.

Czytaj dalej

Prezentacje Prezi

Nowe szkolenie z tworzenia nowoczesnych przestrzennych prezentacji jest już w naszej ofercie. Szczegóły w sekcji Microsoft Office.

Czytaj dalej

Podkładka pod myszkę

Każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje praktyczną "edukacyjną" podkładkę pod myszkę (skróty Excela, Worda lub Office).

Czytaj dalej

Nowe certyfikaty

Każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje ozdobny certyfikat ukończenia szkolenia z wytłaczaną pieczęcią.

Czytaj dalejNasze szkolenia

Microsoft Excel


 Arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel jest najważniejszym programem używanym w biznesie, o ogromnych możliwościach. Zestaw naszych wysoko kwalifikowanych szkoleń z tego tematu obejmuje wszystkie jego cechy, włącznie z programowaniem w Visual Basic.

Microsoft Office


 Microsoft Office to nie tylko Excel czy Access! Oferujemy bardzo zaawansowane szkolenia z praktycznego wykorzystania takich programów jak Microsoft PowerPoint, Word, Outlook. Uczymy także praktycznego wykorzytania Microsoft SharePoint oraz Visio.

Microsoft Access + SQL


 Baza danych Microsoft Access służy do obsługi dużej ilości danych, nadaje się także do prac analitycznych. Nasze szkolenia z tego zakresu obejmują wszystkie poziomy, włącznie z tworzeniem aplikacji za pomocą tego programu. Oferujemy także szkolenia z języka SQL w bazie SQL Server.

Zarządzanie Projektami


 Każda firma prowadzi projekty. Nasze szkolenia uczą praktycznego podejścia do zarządzania projektami w korporacjach, także na poziomie zaawansowanym. Oferujemy także szkolenia z obsługi programu Microsoft Project, który stał się standardem w tej dziedzinie.